• Materská škola "Detský sen"

Ak máme vychovávať deti, je potrebné, aby sme sa tiež stali deťmi.
        • Vianočné fotenie

2. 11. 2017

Dňa 21.11.2017 sa v triedach uskutoční Vianočné fotenie Vašich detí. Prosíme rodičov, aby v tento deň svojich chlapcov obliekli slávnostne, a pre dievčatá mamky pripravili biele silonky, biele nátelníky, roláky alebo blúzky. Farebné sukne pre dievčatá zabezpečuje pani fotografka.

Za pochopenie vopred Ďakujeme

• Plavecký kurz

Milí rodičia!

Triede sovičiek ponúkame predpaveckú prípravu. Plavecký kurz bude trvať 10 hodín. Cena kurzu je 48 eur. V cene je pobyt v bazéne, zapožičanie plaveckých pomôcok, diplom a kvalifikovaný inštruktor. Záujem prosíme nahlásiť pani učiteľkám v triede Sovičiek do 17.11.2017. Výcvik by sa mal uskutočniť v mesiaci apríl- máj.

• Zimné radovánky Vrútky ( Hotel Junior Piatrová)

Milí rodičia!

Triede Sovičiek ponúkame 3- dňový zimný výlet s pani učiteľkami. Výlet by sa uskutočnil v januári od stredy do piatku. Cena pobytu je 35 eur. V cene je zahrnuté ubytovanie, strava 5-krát denne s pitným režimom, zdravotník. Išlo by o zimnný pobyt v krásnom prostredí. Na deti čaká pestrý program, súťaže, zábavné hry v snehu, diskotéka a pekné odmeny. Presný dátum pobytu sa dohodne po záujme rodičov. Deti prosíme nahlásiť triednej p. učiteľke Klaudii Horvátovej .

• Spoločnosť Primalex
      • Svet podláh