• Pani zástupkyňa Julka: Milá, veselá, usmievavá, tvorivá a úprimná.  Rada spieva, tancuje, vymýšľa rôzne scenáre na akadémie. V MŠ v Župčanoch pracuje od 01.09.2017, ako zástupkyňa ZŠ s MŠ. Má za sebou 15 ročnú prax s deťmi rôznych vekových kategórií. Ukončila PaSA v Prešove, ako učiteľka v MŠ a vychovávateľka v ŠKD. Bakalárske štúdium ukončila na Pedagogickej fakulte Prešovskej univerzity ( v odbore učiteľka v MŠ a vychovávateľka v ŠKD), magisterské štúdium v odbore učiteľstvo pre primárne vzdelávanie ( učiteľka 1.stupňa) na Katolíckej univerzite v Ružomberku. V roku 2018 ukončila 1. atestačnú skúšku na Katolíckej Univerzite v Ružomberku. V roku 2021 ukončila funkčné vzdelávanie cez CCV na PF KU v Ružomberku. Pochádza z učiteľskej rodiny a pre svoje povolanie bola rozhodnutá už odmalička. Jej detský sen sa naplnil, svoju prácu a deti nadovšetko miluje, a preto sa riadi mottom :

"Buď vždy tak šťastná ako dnes, nech Ťa životom sprevádza najkrajšia hudba, detský smiech."

Pani učiteľka Ivetka: Pracovitá, úprimná, kreatívna, milá, spoľahlivá. Rada spieva a tancuje. V MŠ v Župčanoch pracuje od 02.09.2014 ako učiteľka. V Prešove ukončila Spg školu v odbore učiteľka MŠ a vychovávateľka v ŠKD. Má za sebou deväťročnú skúsenosti s deťmi. Svoje povolanie si vybrala preto, lebo rada tvorí, vymýšľa rôzne aktivity a experimentuje. Ivetka deti rada chváli, preto sa v živote riadi mottom:

"Nič nemá na dieťa lepší vplyv, než chvála."

Pani učiteľka Klaudika: Skromná, milá, pracovitá, kreatívna. Rada hrá na keyborde a vyrába rôzne dekoratívne predmety. V MŠ v Župčanoch pracuje od 02.09.2014. Ukončila PaSA v Prešove v odbore učiteľka  MŠ a vychovávateľka v ŠKD. Prácu učiteľky si vybrala preto, lebo vie, že len pri tejto práci spolu s deťmi môže prejaviť svoju kreativitu, tvorivosť, hravosť a dokáže sa vrátiť späť do detských čias.  Preto sa riadi mottom :

" Detstvo je sen, ktorý bol kedysi skutočnosťou."

Pani učiteľka Angelika: Pokojná, empatická, milá. V MŠ v Župčanoch pracuje od 15.01.2018. Má za sebou 20-ročnú prax , ako fyzioterapeutka a roky venovania sa deťom na dobrovoľníckej báze. V Prešove ukončila bakalárske štúdium predškolskej a elementárnej pedagogiky. Ako učiteľka pôsobi už piaty rok. Vo všetkom má rada tvorivosť, výtvarné techniky, ručné práce, spev a tanec. Ku každému dieťaťu pristupuje ako k unikátu, kde vyhľadáva a rozvíja klady , talenty a zmierňuje nedostatky. V práci a v živote sa riadi mottom:

" Rob inému to, čo chceš , aby iní robili tebe. Miluj dieťa tak, akoby si chcel, aby iní milovali tvoje."